Új lakás értékesítő

Az OC Investment Solutions széleskörű szolgáltatási palettája, vitathatatlan szakértelme és egyedülálló tapasztalata réven, a magyarországi ingatlanfejlesztési szektor mértékadó szereplője.

Új lakás értékesítő munkatársat keresünk, aki:
- legalább 3 éves tapasztalattal rendelkezik az értékesítésben
- kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik
- jó problémamegoldó
- kellemes megjelenésű
- kiválóan kommunikál angolul szóban és írásban

Feladatai lesznek:
- beérkező érdeklődők tájékoztatása
- ajánlatok készítése
- személyes prezentációk és bemutatók bonyolítása
- szerződések előkészítése
- ügyfélkövetés és tájékoztatás költözésig
- riportok készítése
- együttműködés ingatlanközvetítőkkel

Előny:
- újlakás értékesítésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
- hosszú távú együttműködés
- versenyképes jövedelem
- kiváló csapat
- szakmai támogatás és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: II. kerület
Jelentkezés: Fényképes pályázati anyagát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk:

Lakóprojekt akvizíciós vezető

Az Otthon Centrum Solutions Kft. a Biggeorge Holding cégcsoport tagjaként új lakóprojektek értékesítésével, nagyértékű befektetési, fejlesztési és kereskedelmi ingatlanok értékesítésével, ingatlan üzleti tanácsadásával és értékbecsléssel foglalkozik.

Cégünket folyamatosan bővülő portfólió, egyénre szabott, magas színvonalú, professzionális ügyfél-kiszolgálás jellemzi.

Új munkatársat keresünk: Lakóprojekt akvizíciós vezető munkakörbe.

Feladatok
- Részvétel az értékesítési stratégia kialakításában
- Új lakóprojektek feltérképezése
- Fejlesztői tárgyalások lebonyolítása
- Projektmenedzsment
- Értékesítési ajánlatok készítése
- Együttműködési szerződések előkészítése
- Telektranzakciók nyomonkövetése

Elvárásaink
Az ideális jelölt naprakész az aktuális ingatlanpiaci kérdésekben, tisztában van a piaci szereplőkkel és már van tapasztalata új lakóingatlan értékesítésben. Határozott és megnyerő a fellépése,magabiztosan mozog a befektetők és fejlesztők körében és motiválja a nagy értékű ügylet megvalósítása.

További elvárásaink:
- Újépítésű lakóprojektek értékesítésében szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Magasszintű tárgyalási készség
- Csapatjátékos attitűd

Amit kínálunk
- Magas szintű szakmai elvárásokat támasztunk az ideális jelölttel szemben, aki egy kiváló szakmai csapat tagja lehet és felfelé ívelő karrierútra számíthat.
- Professzionális, inspiráló csapat
- Jogi és elemzői háttértámogatás
- Alapbér + jutalék
- Kiváló munkahelyi légkör

A jelentkezéshez önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi címre várjuk:
hu_HUMagyar